AUtoškola DRAJV

Niečo málo o autoškole DRAJV.

Kto sme?

Sme DRAVÁ autoškola v Košiciach s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá sa vždy snaží nájsť pre teba tie najlepšie RIEŠENIA, ktoré následne povedú k tvojej maximálnej spokojnosti.
Neustále vyvíjame rôzne AKTIVITY, aby sme ti mohli čo najviac vyhovieť a boli ti čo najbližšie.
Dôkladne ťa všetko naučíme, tak aby bolo pre teba šoférovanie stále JEDNODUCHOU záležitosťou.
Vždy sa snažíme dosiahnuť čo najlepšie VÝSLEDKY, čoho dôkazom sú hlavne vysoká úspešnosť našich žiakov na skúškach a ich spokojnosť. Našou prioritou je KVALITA a nie KVANTITA!

Majiteľkou a zároveň aj inštruktorkou autoškoly DRAJV je pani Jarmila Bartová, ktorá učí jazdiť už viac ako 23 rokov. Za tie roky práce v autoškole sme si vypracovali overený spôsob ako ťa čo najľahšie naučiť dobre jazdiť. Šoférovanie môže byť pre niekoho veľmi obtiažne, my ti však ukážeme tú správnu cestu ako na to.

Naše posledné štatistiky úspešnosti našich žiakov na skúškach sú o 10 percent lepšie ako je celoslovenský priemer udávaný Ministerstvom dopravy pôšt a telekomunikácií SR.

Nám skutočne záleží na tvojom úspechu.

Výcvik

V autoškole DRAJV sa špecializujeme na výučbu žiakov, ktorí majú záujem o vodičský preukaz skupiny B a poskytujeme aj kondičné jazdy.

Našim cieľom je vysoká úspešnosť žiakov na záverečných skúškach a ich spokojnosť. Trpezlivosť a tolerancia sú našimi prednosťami ako to hravo zvládame. S DRAJV – om môžeš mať istotu kvalitného výcviku a individuálneho prístupu. S nami budeš zaručene spokojný.

Praktický výcvik prebieha na vozidlách značky Škoda Kamiq (2022), Škoda Kamiq (2020), Škoda RAPID (2018),  Škoda Fabia (2021). Čas a miesto stretnutia na jazdu je vždy na vzájomnej dohode s inštruktorom. Jazdy sa uskutočňujú v uliciach Košíc a okolia. Košice ako veľkomesto poskytuje výborné podmienky na výcvik dobrých a zodpovedných vodičov, akým čoskoro môžeš byť aj TY!

Teoretický výcvik sa uskutočňuje v moderne vybavenej učebni, za pomoci počítačovej techniky, internetu a multimediálneho 3D projektora. Dávame si záležať na tom, aby hodiny teórie boli vyučované v učebni s príjemným prostredím a priateľskou atmosférou.

Aj po úspešnom absolvovaní výcviku na vodičský preukaz, sme ti v DRAJV-e vždy ochotní pomôcť alebo poradiť v oblasti dopravných predpisov a motorizmu. Stačí nám napísať email na: bartova@drajv.sk.

Sídlo a priestory autoškoly

Naša učebňa a zároveň aj sídlo autoškoly sa nachádza v Košiciach, na Hroncovej 5. Je to neďaleko centra Košíc – pri Amfiteátri. Chodia k nám priame spoje MHD z väčšiny sídlisk v Košiciach.

Prihlás sa do autoškoly DRAJV a získaj ZDARMA kurz prvej pomoci!

Referencie

Začiatok kurzu:

1.7.2024 o 16:00 hod. 9 voľné miesta

16.7.2024 o 16:00 hod.
18 voľných miest