Kondičné jazdy

Nech už sú tvoje obavy akékoľvek, s autoškolou DRAJV znova získaš stratenú odvahu a sebavedomie za volantom! Zavolaj nám hneď na číslo 0905 271 623 alebo prihlás sa online a rezervuj si kondičnú hodinu už na zajtra.

Nikdy nieje neskoro!

Veľa ľudí po ukončení autoškoly nezačne hneď jazdiť z rôznych dôvodov. Najčastejším dôvodom je strach z hustej premávky. Mnoho vodičov nešoféruje, pretože nemá prístup k motorovému vozidlu. Niektorí uvádzajú, že už neovládajú pravidlá cestnej premávky, alebo dokonca, že už zabudli šoférovať. Čím je doba bez jazdenia dlhšia, tým viac nám to odoberá odvahu a istotu si opäť sadnúť za volant. Vedenie motorového vozidla je nielen znalosť, ale aj zručnosť, ktorá si vyžaduje aktívnu prax.

Kondičné jazdy

Poznáš ten pocit, keď sa po dlhšom čase postavíš na korčule alebo sadneš na bicykel. Chvíľku ti to trvá, kým sa do toho opäť dostaneš a osvojíš si základné pohyby. Je to prirodzené a ľudské. Veľmi podobné je to aj so šoférovaním. Naučili sme sa to, vieme to, no potrebujeme si to opäť precvičiť a dostať sa do toho. DRAJV ti to rád pripomenie! Po kondičných jazdách v autoškole DRAJV nadobudneš odvahu a sebaistotu si opäť sadnúť za volant.

Referencie

Začiatok kurzu:

1.7.2024 o 16:00 hod. 9 voľné miesta

16.7.2024 o 16:00 hod.
18 voľných miest